خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

"زنان با از دست دادن عزیزان شان در حملات، بیشرین آسیب را متحمل می شوند"

"زنان با از دست دادن عزیزان شان در حملات، بیشرین آسیب را متحمل می شوند"

Jun 05, 2017 - 16:10

کابل (پژواک، ۱۵ جوزا ۹۶): شبکه زنان می گوید که در نتیجۀ حملات اخیر در کشور، زنان بیشتر آسیب پذیر شدند و از حکومت مى خواهند که در تامین امنیت جدی عمل کند.

اعضای این شبکه، طی یک کنفرانس خبری از حکومت خواستند که در قبال حوادث اخیر کشور، به مردم پاسخگو باشدو وضاحت بدهد.

حسینه صافی رییس شبکه  زنان، امروز در یک کنفرانس خبری گفت که در حادثات و حملات انتحاری، زنان با از دست دادن عزیزان شان از نگاه روحی بیشرین آسیب را متحمل می شوند.

وى افزود: "حکومت مکلف است  که امنیت و مصونیت اماکن صحی، نهادهای تحصيلی و تعلیمی و جاده ها را تامین نماید، تدابیر لازم را برای جلوگیری از وقوع حوادث که امنیت و مصونیت اتباع کشور را به خطر موجه می سازد را روی دست بگیرد."

او علاوه کرد که حکومت، باید کسانی راکه که مرتکب غفلت وظیفوی در این زمینه شده اند، مجازات نماید و فضای مصوون برای تظاهرکنندگان در چوکات قانون ایجاد نماید.

 اعضای این شبکه، هشدار دادند که اگر به خواست های آنان رسیدگی نشود، آنان به حرکت های مدنی شان ادامه داده و به ریاست جمهوری، ریاست اجرائیه و وزارت داخله مراجعه نموده و به دادخواهی های شان ادامه میدهند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement