خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رولا غنی: مادران حس صلح، همدیگرپذیری و وطندوستی را در فرزندان خود تقویت کنند

رولا غنی: مادران حس صلح، همدیگرپذیری و وطندوستی را در فرزندان خود تقویت کنند

Jun 13, 2017 - 17:04

کابل (پژواک،۲۳ جوزا۹۶):  بانوی اول کشور، در پیامی به مناسبت روز مادر، از مادران خواسته است که برای یک افغانستان امن و با ثبات، فرزندان خود را در راستای صلح، همدیگر پذیری و وطن دوستی پرورش دهند.

دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری، در خبرنامه یی که به دسترس آژانس خبری پژواک قرار گرفته است، پیام رولا غنی بانوی اول به مناسبت "روز مادر-۲۴ جوزا" را شریک ساخته است.

خانم غنی ضمن تبریک اين روز به همه مادران افغان گفته است که می خواهد در لحظات حساسی که ملت، حوادث تروریستی چند روز گذشته را سپری کرده اند، دست مادران را بفشارد و با آنان همدردی کند.

بانوی اول در این پیام، مادرانی را که فرزندان خود را برای دفاع از ملت در صفوف نهادهای امنیتی کشور فرستاده اند و قربانی داده اند؛ مادرانی را که فرزندان خود را در حمله های تروریستی از دست داده اند؛ و مادرانی را که برای پرورش فرزندان خود به سختی زحمت می کشند، خطاب قرار داده است.

رولا غنی گفته است: "من هم یک مادر هستم و فرزندان شما فرزندان من هم است، درد شما درد من است؛ من و رئیس جمهور به عنوان پدر و مادر معنوی این ملت، همیشه در کنار شما هستیم و  این تعهد هر دوی ما است."

وی افزوده است: "می خواهم این پیام را به همه مادران ملت افغانستان برسانم که بیايید فرزندان خود را در راستاى صلح و همدیگر پذیری، مهربانی، و وطن دوستی پرورش دهیم تا یک افغانستان امن و با ثبات را در آیندۀ نزدیک شاهد باشیم."

بانوی اول خاطر نشان کرده است که دشمنان افغانستان، باید بدانند که مادران افغانستان، هیچ گاه از تهدیدهای تروریستی نمی ترسند و به فرزندان خود بیشتر از قبل، روحیۀ قوی و حس وطندوستی را پرورش می دهند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement